Alışveriş Merkezi Zeminleri

mallpg2

AVM’ ler tüketicilere kıyafetten gıdaya, ev dekorasyonundan elektronik eşyaya kadar sayısız ürün sunarak onlara kolay alışveriş yapma imkanı sağlamak için ortaya çıkmıştır.
 
İnsanların değişen alış veriş anlayışlarının bir sonucu olarak her gün binlerce tüketici AVM’ leri ziyaret etmektedir. Eğer insanlar, AVM’  lerde saatler geçiriyorsa kuşkusuz bunun en önemli sebeplerinin başında mimari konfor gelmektedir.
 
AVM zeminlerinde kullanılan malzemenin insanların üzerindeki etkisi azımsanmayacak kadar büyüktür. Bilhassa AVM zeminleri çok yoğun trafikli alanlar olduğu için doğru zemin malzemesinin kullanılması gerekir.Bu yüzden AVM’ de kullanılması gereken zemin  kaplamaları;
 
- Estetik olmalıdır

- Konforlu olmalıdır

- Kolay temizlenebilir olmalıdır

- Dayanıklı olmalıdır

- Kaydırmaz olmalıdır

- Hava kalitesini korumalıdır

 
Örneğin yürüdükçe ses çıkaran, yoran yada ayakların kaymasına neden olan bir mekanda çok zaman geçirmeyi istemeyiz. İşte bu nedenle, zemin malzemesi, tasarımın en önemli parçalarından biridir.
 
İşte tam bu noktada PETRA, tüm bu özelliklere ilave sahip olduğu pek çok artılar ve zengin ürün seçenekleriyle Alışveriş Merkezlerine değer katmaktadır.
 
Yandaki menüde AVM’ nin farklı mekanlarına hangi ürünlerimizin uygun olduğunu görebilirsiniz.
 
alışveriş merkezi zeminleri, mağaza zeminleri , avm zeminleri, estetik zeminler, konforlu zeminler, dayanıklı zeminler, Petra, Karo Halı, Halı,Yer Kaplama Malzemeleri, Zemin Kaplama Malzemeleri, Kauçuk Zemin Kaplamaları, Lüks Vinil Zemin Kaplamaları

Top